דברו איתי : 052-779-4484

אודות

עידן כנפי.

לכל זוג סיפור אהבה, תנו לי לספר את שלכם. לא פעם שואלים אותי איך אני מצליח לשמור על השפה האמנותית שלי, אני אוהב לומר שאני תמיד מחפש אחר היופי שבדבר. אני לא אחד שרודף אחרי גימיקים ומשתדל להישאר נאמן למקור. המטרה שלי היא לגלף עבורכם שפה ויזואלית הייחודית רק לכם שתשקף את האמת שלכם. חשוב לי להשקיע בהיכרות אתכם וברצונותיכם, חשוב לי שתרגישו בנוח מול המצלמה כי רק כך נוציא מכם את הרגש שכל כך תהנו להיזכר בו. לכו עם הלב.

 

צרו איתי קשר | לקביעת פגישה ללא התחייבות

ה - צוות שעובד איתי

"מי שיודע הרבה מדבר עם שתיקתו"

זיו.
זיו הוא צלם אמן, יש לו את העין המדויקת והאוזן הקשבת כדי ליישם את מה שאני והזוגות שלי מבקשים. זיו מלווה אותי כבר תקופה ארוכה ויחד אנו מצלמים תמונות שמביאות את האלבומים לכדי שלמות, כל אחד מהזווית הייחודית שלו.

"אמנות היא לא מה שאנו רואים אלא מה שאנו גורמים לאחרים להרגיש"

עדי.
עדי מעצבת אלבומים כבר מעל 10 שנים ועדיין מתרגשת מכל זוג מחדש, מעצבת את היום המיוחד של כל זוג באופן ייחודי בקו נקי וקלאסי לסיומת מושלמת של יום החתונה. עדי תלווה אתכם משלב קבלת התמונות, תבנו יחד סקיצה שלאחר אישורכם תצא להדפסה ואליכם הביתה.

"תהיה הסיבה שבזכותה מישהו יחייך היום"

יוסי.
יוסי הוא צלם ועורך ווידאו המתמחה בצילום DSLR יוצא דופן. לרוב יוסי ילווה אותנו לאורך היום משלב ההתארגנות, דרך צילומי החוץ, זוגיות ואל האירוע עצמו עם אנרגיות מדהימות.

"לא משנה במה בחרת לעסוק, וודא שזה משמח אותך"

צילום בשביל יריב זו הדרך להתחבר אליכם דרך הרגש. הדגש אצלו הוא על אווירה נינוחה, נעימה וזורמת. משתדל תמיד להיות קשוב ולעשות הכל באהבה ובחיוך גדול.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
צרו איתי קשר | לקביעת פגישה ללא התחייבות